Geoblog.pl    pytkaalucko    Podróże    Indie 2007    pol dna na motorkach
2007

pol dna na motorkach

Indie, Pushkar

No konecne pisem j som sa konecne dostal k tomu lebo ostava mi len ukladat fotky.dnes bolo celkom fajne vstali sme o 7:00 bez budika samo sa nam prestavilo v hlave vykupal som si konecne slapky a vysli sme z hotela do restauracie ktora je na zadnom dvore hotela pri ranajkach sme stravily 2hodiny standard vypisovali sme este pohladnice posledne z poslednych.Indiske znamky nelepia takze sme pouzyli med ktory sme mali na ranajky drzi fajne.Po tazkom rane sme vysli hladat skutre ,nasli sme 100rupii co je 70skk na 24hodin ale bez paliva.Na 4 skutroch sme sa vybrali do dajakej svetine ci co to bolo 10 km zajalo nam to 3 hodiny tam a spet,Magda a Silvia mali mensiu nehodu vysipali sa napiesku nic sa nestalo horsie dopadol Vojto z Ulou ktory tiez mali nehodu ale Vojto sa trosku oskrel a skuter si odniesol rozbytu smerovku.Teraz sme na veceri no ja nesom bo som tu ale odbehujem z restauracie zhadzovat fotky aby ste sa mali naco pozerat.Zajtra chceme vstat skvor ale uvydime ci sa podary,idem jest tak sa majte papa lucek

bmaliszewski
bmaliszewski - 2007-10-30 15:38
Ta, Bądź tu mądrym i pisz wiersze....

Karol

Renia@gieniu - 2007-10-30 23:34
a hoj

Renia@gieniu
Renia@gieniu - 2007-10-30 23:59
Wreszcie Lucka dopuczszono do klawiatury a juz myslalam ze nic nie napiszesz.Nie wazne ze nie kazdy wie o co chodzi pora nauczyc sie slowackiego.Widac ze energi wam nie brakuje i ze zdrowkiem nie najgorzej.Te upaly tak was naladowuja.Tak trzymajcie.Mocno pozdrawiamy i zyczymy dalszych fajowych wrazen juz bez mafii ryksiarzy.Pora na spotkanie ze sloniem,a moze i przejazdzke na nim.

M78 (-[Zibbi]-)
M78 (-[Zibbi]-) - 2007-11-04 22:41
Nie znaju slovackiego, ale po mojemu, to bedzie, ze sie dziouszki wysypali na piaseczku - bo na 2 kolkach to nie to samo, co na 4 :] (Sam sie wysypalem 2oo to wiem i bol znam ;))
Tia, ale dziouszki tfarde som i bez rys sie obylo ;)

pytkaalucko
Magda Lucek
zwiedziła 2% świata (4 państwa)
Zasoby: 40 wpisów40 39 komentarzy39 92 zdjęcia92 0 plików multimedialnych0

01.10.2007 - 10.11.2007