Geoblog.pl    pytkaalucko    Podróże    Indie 2007    Uz ideme prec
2007

Uz ideme prec

Indie, Jodhpur City

Dnes me stali nejak rano ale nemam juz pojenca o kturej,mali sme svietny plan jedzeme kdes do parku nik nemal pojenca kde to jest a co tam budeme dzalat ale robert zaproponoval a vsisczi sa zgodzili.rykszas nas vyvius kdes cholera vie ci to bolo to ale natrafili sme na ZOO.Bolo vielke ale bolo tam sporo zviezont brak pienenzi v indi,brak zviezont v zooale spoko.Potom sme sa vybrali do malego tacmahalu kde sme lezali v parku pszes godzine a potom do miasta na vypaseny obiad.Boli sme v bollygud restaurant kelnery sipky,jedzonko fajne len cenytrosku droge.Najadli sme sa jak svine nemogli sme sa rusit.Po fajnom obiade znovu na zakupi,biegali sme po rinkuponad 2 godziny coz sme kupili ale nenapise haha.Viecur sme sa pozegnali z trujkov podruznikou ktori mali pocong do dehli mi sme sa tiez pakovali bo o godzine 22:00 sme mali bus do jaisalmeru,stihli sme papa

Mama i Tata
Mama i Tata - 2007-11-04 23:42
Lucek ! Twoje wspaniałe opisy, zrozumieliśmy nieomal w stu procentach !!! Zdjęcia robione przez ciebie, równiez wspaniałe !!! Dziękujemy bardzo ! Serdecznie pozdrawiamy! Trzymajcie się i do zobaczenia !

pytkaalucko
Magda Lucek
zwiedziła 2% świata (4 państwa)
Zasoby: 40 wpisów40 39 komentarzy39 92 zdjęcia92 0 plików multimedialnych0

01.10.2007 - 10.11.2007