Geoblog.pl    pytkaalucko    Podróże    Indie 2007    Uz iba 3 dni
2007

Uz iba 3 dni

Indie, Jaisalmer

Pisem v koncu ja bo Magda je zajenta tak jak zavse.V ponedzalek o 10:00 sme mali byt pred biurom kde sme zalatvovali camel safary nase bagaze sme chceli zostavyt h otelu ale pokazalo sa jezeli nemame kupene safary v nasom hoteeli musime zvolnit pokoje lipa ne.Sipko sme zbalili bagaze a zostavily v biure pod zamkom.Nasadli sme do brudneho jeepu plneho kuzu juz teraz viem dla cego ale puznej.Cestou kerovca a camel men robili zakupi v sklepoch obok drogi,jajka vaziva a tak.Kavalek za miastom bols dajaka svientina ladne vyglondajunca sle pusta okrem nas tam nebl nikto.Tak nas zaviezli na cmintaz kde su pochovany krui a princovia jak z bajok,bolo masakricne goronco nedalo sa odichac.Samochodom sme sa vybrali cez pustinu ,ked sme sli ipko kuz co sa zbieral za samochodom bolo fajne ale sade sasipko nedalo jechac a to bola masakra kuz vsendzeabsolutne hlavne v buzi.Fajne vydocky ktore sa nam pokazovali zatemnil kuz.Dostali sme sa v koncu na drogu,fajne zaviezli nas do dvoch svientin ale bolo tak goronco a boli sme taky brudni ze nemali sme ochotu juz nic zviedzat.Pred piontou sme v koncu dotari do malej viozky kde boli dla nas prigotovane tavy(velblondy) opklopila nas tlupa malich dzecakov ktorych sme sa nemogli pozbavit az do momentu ked sme vysadli na tavy.Vstavanie tavy tak ako aj sadanie je bardzo fajne jak na kamizele.Kazdy mal jednu tavu na ktorej okrem nas blo aj jednene a spivury indisle dajake handry.Tavy isli po voi tak jak cela india aj nasi dvaj prevodnici isli na luze jeden mal 23lat a vyglondal na pienknych

Mama i Tata
Mama i Tata - 2007-11-07 23:53
Witajcie! I koniec wielkiej, wspaniałej wyprawy, ale co tam przeżyliście to wasze !!! Dziękujemy bardzo za piękne opisy / niezależnie od tego w jakim języku były pisane/ i wspaniałe fotki i w ogóle za wszystko !!! Pozdrawiamy was wszystkich serdecznie i życzymy szczęśliwego lotu !!!

pytkaalucko
Magda Lucek
zwiedziła 2% świata (4 państwa)
Zasoby: 40 wpisów40 39 komentarzy39 92 zdjęcia92 0 plików multimedialnych0

01.10.2007 - 10.11.2007